Ile wydasz na tłumacza niemieckiego?

Nie od dziś wiadomo, że tłumacz języka niemieckiego często bierze sporą kwotę za usługi, które oferuje. W tym artykule przyjrzę się temu z jakim wydatkiem trzeba się liczyć gdy udaje się do interpreti.pl , lub innego tłumacza niemieckiego.

Co prawda każdy tłumacz języka niemieckiego może mieć inne stawki, jednocześnie w większości przypadków nie będą one odbiegały znacząco od średniej rynkowej, która zostanie przedstawiona w tym artykule:

Oferowana usługa Stawka
Tłumaczenie przysięgłe z niemieckiego 30 zł za stronę
Tekst standardowy 40 zł za 1800 znaków
Tekst specjalistyczny 40 zł za 1500 znaków
Tekst standardowy z języka polskiego na niemiecki 35 zł za 1800 znaków
Tekst specjalistyczny z języka polskiego na niemiecki 35 zł za 1800 znaków

 

71934863(72)
TŁumacz języka niemieckiego często bierze sporą kwotę za usługi.

Jak już wspominałem wcześniej – każdy tłumacz języka niemieckiego może mieć swój cennik, jednocześnie nie spodziewałbym się dużych odchyleń od cen, które widzisz w tabeli. Warto wspomnieć, że cena może ulec zmianie np. w przypadku tłumaczenia pisma odręcznego.

Ponadto nie oszczędzałbym na tłumaczu niemieckiego. Jeżeli zależy Ci na poprawnie przetłumaczonym tekście, to warto postawić na jakość. Często lepiej jest poszukać lepszego tłumacza niemieckiego, niż po prostu szukać osoby, która oferuje najtańsze usługi. Zwłaszcza jeżeli będziesz tłumaczył tekst z języka polskiego na niemiecki.