Na czym polega prawo rodzinne?

Jedną z wielu dziedzin prawa jest prawo rodzinne. Adwokat zajmujący się taką właśnie specjalnością nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony potencjalnych, nowych klientów. Okazuje się bowiem, że każdego dnia w wielu miastach, w tym w Lublinie, toczy się w tamtejszych sądach mnóstwo spraw związanych właśnie z taką dziedziną prawa. Specjaliści z chcerozwodu.info cieszą się między innymi sporym zaufaniem wśród swoich klientów.

Na prawo rodzinne (adwokat to dokładnie wyjaśnia) składa się wszystko to, co związane jest z ogólnie życiem rodzinnym. W sądach toczą się zatem sprawy związane z alimentami, ustaleniem praw do dzieci, ustaleniem ojcostwa, a także z rozwodami lub nawet unieważnieniem małżeństwa.

W przypadku prawa rodzinnego i spraw toczących się w sądzie z nim związanych, adwokat może być niezwykle pomocny. Bardzo często są to sprawy niezwykle trudne szczególnie pod względem emocjonalnym. W takich właśnie wypadkach pomoc profesjonalisty może być nieoceniona. Dzięki niemu takie postępowanie może się odbyć jak najszybciej.

Czynności związane z prawem rodzinnym

Stawki adwokata w Lublinie

Sprawa o ubezwłasnowolnienie

450 zł

Sprawa o przyznanie opieki nad dzieckiem

1200 zł

Orzeczenie rozwodu

2000 zł

Unieważnienie małżeństwa

1500 zł

Sprawa o alimenty

1200 zł

 

Jedną z wielu dziedzin prawa jest prawo rodzinne – Adwokat.